موارد ضروری آرایش صورت با توجه به رنگ مو

موارد ضروری آرایش صورت با توجه به رنگ مو

arayesh-ran-moo

موارد ضروری آرایش صورت با توجه به رنگ مو

خواه موهای قهوه‌ای داشته باشید، خواه بلوند، قرمز و یا خاکستری باید بدانید چگونه آرایش خودتان را تکمیل کرده و خوب آرایش کنید.

بسیاری از خانم‌ها به اینکه چگونه آرایششان با رنگ مویشان ارتباط دارد، توجه نمی‌کنند. اما این موضوع بسیار مهم می‌باشد، به‌خصوص اگر شما یک رنگ جدید را روی موهایتان تجربه می‌کنید و یا می‌خواهید که موی طبیعی‌تان رشد کند یا اگر شما موی سفید و خاکستری دارید.

نکات آرایشی با توجه به رنگ مو:

نکات آرایشی برای بلوندها:

اگر موبور هستید، صورتی‌های روشن و قهوه‌ای‌های متوسط را برای سایه‌ی چشمتان در نظر بگیرید. رنگ چشمتان را هم به یاد داشته باشید. سایه‌های مسی‌ و قهوه‌ای‌ برای چشم‌های آبی، عالی به نظر می‌آیند. همچنین رنگ‌های قهوه‌ای‌ و صورتی‌، چشم‌های قهوه‌ای را کامل می‌کنند. رنگ‌های مسی‌ همچنین در چشم‌های سبز، تماشایی به نظر می‌آیند.
برای خط چشم، به سراغ رنگ‌های قهوه‌ای‌ یا سیاه دودی بروید. برخی از کارشناسان به موبورها پیشنهاد می‌کنند که ریمل قهوه‌ای بزنند، اما مشکی هم برای این گروه مناسب به نظر می‌رسد. بنابراین شما می‌توانید از هر دو مورد استفاده کنید. شما می‌توانید تمام انواع رنگ‌های رژلب‌ را بسته به روشنی و رنگ بلوند خود مورد استفاده قرار دهید. رنگ‌های قرمز و صورتی‌ که بیش از همه مناسب و زیبا هستند را امتحان کنید. برای پیدا کردن رنگ صحیح و درست، آن را تست کرده و رنگ پوست خود را به یاد داشته باشید.
برای گونه‌هایتان، به سراغ رژگونه‌هایی با رنگ صورتی‌، هلویی‌ها یا صورتی مایل به قهوه‌ای بروید. برنزه‌کننده‌ها نیز می‌توانند برای شما انتخاب خوبی باشند، زیرا آن‌ها باعث می‌شوند تا پوست شما با موهایتان، کنتراست و تضاد داشته باشد.

نکات آرایشی برای افراد با موی مشکی یا خرمایی:

رنگ‌های سیر رژلب برای خانم‌ها با موهای مشکی بهترین انتخاب می‌باشد. اما اگر می‌خواهید که رنگ رژلبتان خاص بوده و چرک به نظر نرسد، به خاطر داشته باشید زمانیکه رنگ رژلب را امتحان می‌کنید، قرمزهای خالص، قهوه‌ای‌های مایل به آلبالویی نیز شگفت‌انگیز می‌باشند. اگر شک دارید، به یاد داشته باشید که اگر به سراغ یک یا دو سایه تیره‌تر از رنگ لب طبیعیتان بروید، هرگز دچار اشتباه نمی‌شوید.
برای چشم‌ها، شما می‌توانید سایه‌های رنگی غلیظ و تیره را امتحان کنید. خط چشم قهوه‌ای یا مشکی، رنگ‌های مناسب شما می‌باشد، با این حال به سراغ ریمل مشکی بروید؛ قهوه‌ای به اندازه‌ی کافی برای شما تیره نیست.

نکات آرایشی برای مو قرمزها:

مو قرمزها با سایه‌های سبز جلبکی رنگ و رژلب‌هایی که ته‌رنگ قهوه‌ای دارند، متحیرکننده و شگفت‌انگیز به نظر می‌رسند. برای گونه‌ها، به دنبال رنگ‌های قهوه‌ای‌ و گلبهی روشن باشید. اگر کک‌ مک دارید، آن‌ها را نپوشانید. در عوض، اجازه دهید تا آن‌ها با استفاده از یک پودر یا کرم پایه، بیشتر جلوه کنند. هرگز تلاش نکنید تا آن‌ها را با کرم، بپوشانید.

نکات آرایشی برای خانم‌ها با موهای خاکستری یا سفید:

خانم‌ها با موهای خاکستری یا سفید اگر آرایش نکنند، ممکن است ظاهرشان قدیمی نشان داده شود. برای سایه‌های چشم، به دنبال رنگ‌های سرد باشید، رنگ‌هایی مانند خاکستری‌ مایل به آبی، خاکستری‌ها. برای خط چشم رنگ سرمه‌ای را انتخاب کنید. برای لب‌هایتان از رنگ‌های صورتی‌ روشن یا درخشان، استفاده نکنید. برق لب می‌تواند لب‌های نازک را گرد و قلنبه (گوشتالو) کند. مشابه همین رنگ برای گونه‌ها مناسب می‌باشد. صورتی نیز خوب به نظر می‌رسد.

منبع: beauty.about.com

 

وبگردی از بهترین مطالب کلیک نمایید :

دانلود آهنگ جدید 

دانلود مداحی جدید 

عکس پروفایل 

ارسال نظر

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

گالری عکس

سریال و فیلم

X بستن تبلیغات