نکات مهم برای انجام هایلایت‌ مو در منزل

نکات مهم برای انجام هایلایت‌ مو در منزل

haylat

نکات مهم برای انجام هایلایت‌ مو در منزل:

تب هایلایت هیچگاه فروکش نمی‌کند و بسیاری از خانم‌ها مدل‌های مختلف هایلایت را برای زیبا کردن موهایشان استفاده می‌کنند. برای اینکه هایلایت زیباتری داشته باشید دانستن نکاتی ضروری می‌باشد، همچنین می‌توانید هایلایت‌های ساده را خودتان در منزل انجام دهید. اما مسلماً برای بی نقص انجام شدن هر کاری باید آن را به متخصصش سپرد.

انجام هایلایت‌های ساده در منزل:

نکتۀ ۱:

موهای خود را یک روز قبل بشویید، نه در روز رنگ کردن. انجام این کار، چربی‌های طبیعی در پوست سر شما را قادر می‌سازد زمانیکه شما از رنگ مو استفاده می‌کنید، به عنوان یک حائل عمل کند.

نکتۀ ۲:

برای درست‌ترین نتایج نهایی، موهای خود را زمانیکه کاملاً خشک است، رنگ کنید.

نکتۀ ۳:

برای جلوگیری از چکه کردن رنگ برروی پوستتان و برای جلوگیری از رنگ شدن موهای ریز بالای پیشانی‌تان، از یک لایۀ نازک مرطوب‌کننده به پوست خود در خط مویتان بزنید. اگر رنگ موی شما چکه کرد، به راحتی و فوراً رنگ را از روی پوستتان با یک حوله یا دستمال‌ کاغذی مرطوب پاک کنید.

نکتۀ ۴:

به طور کلی، شما موهایتان را به قسمت‌های کوچک تقسیم کنید و رنگ را به طور مساوی از ریشه‌ها به نوک موها بزنید. ضمناً، از دستورالعملی که همراه رنگ است، پیروی کرده و تکنیک خود را با آن تنظیم کنید.

نکتۀ ۵:

مطابق با زمان نشان داده شده در بسته صبر کنید و سپس بطور کامل موهایتان را با آب ولرم آب‌کشی کنید تا آب زلال و شفاف از موهایتان بیاید. آب اضافی را فشار دهید و از یک نرم‌کنندۀ بعد از رنگ که همراه محصول است، استفاده کنید. اجازه دهید تا نرم‎‌کننده برای دو دقیقه بر روی موهای شما بماند و دوباره موهایتان را با آب سرد، آب‌کشی نمایید.

نکتۀ ۶:

فرمول‌های لایت را مخلوط کنید، تا زمانیکه نرم و خامه‌ای شود.

نکتۀ ۷:

شروع کنید به آغشته کردن رشته‌های موی خود به مخلوط های‌لایت، در امتداد خط موهای جلویی.

نکتۀ ۸:

مطمئن شوید که به طور مساوی هر یک از رشته‌های مو را در امتداد طول تمام آنها، آغشته به مواد های‌لایت کرده‌اید.

نکتۀ ۹:

در حدود یک چهارم اینچ از موی خود را نزدیک به پوست سر تا آخر رها کنید. مادامی که ترکیب و مخلوط را اعمال می‌کنید، از یک لمس ظریف استفاده کنید، به قدری که نتیجۀ نهایی در ریشه‌ها خیلی خشن و ضخیم نباشد.

نکتۀ ۱۰:

مطمئن شوید از به نوبت انجام دادن دو طرف سر خود، برای اطمینان از اینکه های‌لایت‌های شما متعادل باشند. فقط در یک طرف یا یک منطقه تمرکز نکنید، به حرکت ادامه دهید برای های‌لایت کردن موها در مکان‌های مناسب و ممکن برای های‌لایت.

نکتۀ ۱۱:

اجازه دهید رنگ شما با توجه به زمان توصیه شده در دستورالعمل، یا تا زمانیکه شما به روشنی مورد نظر دست یابید، روی موهایتان باقی بماند.

نکتۀ ۱۲:

موها را به طور کامل شستشو دهید، و از بقیۀ دستورالعمل برای محافظت از رنگ و های‌لایت‌هایتان پیروی کنید.

نکتۀ ۱۳:

شما لازم نیست رنگ و های‌لایت‌ها را در همان روز اعمال کنید. خوب است که قبل از اضافه کردن های‌لایت‌ها، یک یا دو روز صبر کنید. فقط قبل از شروع، موها را خیس کرده و با حوله آب آنها را بگیرید.

منبع :مریم رئوف

 

 

وبگردی از بهترین مطالب کلیک نمایید :

دانلود آهنگ جدید 

دانلود مداحی جدید 

عکس پروفایل 

ارسال نظر

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

گالری عکس

سریال و فیلم

X بستن تبلیغات