فال روزانه و طالع بینی روز شنبه ۳۰ فروردین ماه ۹۳

مجموعه :فال روزانه

فال روزانه و طالع بینی روز شنبه ۳۰ فروردین ماه ۹۳

fal-roozane-www.iransit

فال روزانه و طالع بینی روز شنبه ۳۰ فروردین ماه ۹۳

فروردین
از این که کسی سعی کند تا شما را تحت کنترل و نظارت خود درآورد خوشحال نمی شوید، اما امروز ممکن است که دفاع از موضع شخصی موجب شود تا استدلال های شما به چیزی بیش از آن چه می گویید تبدیل شوند. یک اختلاف جزیی ممکن است از دامنه ی اولیه ی آن تجاوز کرده و کشمکش بالا بگیرد، سپس روزها یا حتی هفته ها طول خواهد کشید تا همه چیز به حالت عادی برگردد. به خاطر داشته باشید که می توانید بدون این که نامهربان به نظر برسید صادق و روراست باشید. یاد گرفتن هنر مهرورزی موجب می شود تا بخشی از راه حل باشید و نه جزیی از مشکلات.

فال روزانه و طالع بینی روز شنبه ۳۰ فروردین ماه ۹۳
اردیبهشت
امروز بسیار مصمم هستید تا برنامه های بلند مدت ترتیب دهید، حتی اگر دیگران نسبت به برنامه های شما مقاومت نشان دهند. اما تمایل ندارید که منتظر تصویب رسمی جمع بمانید، زیرا فکر می کنید که اگر در حال حاضر گرفتن تعهد نهایی به طول انجامد ممکن است که همه ی اقدامات و سرمایه گذاری های شما در معرض خطر قرار بگیرند. هراسان نباشید؛ وقتی موضوع آینده ی تان در میان است به نفع تان است که تکانه ای عمل نکنید. اگر دیگران را تحت فشار قرار دهید، آن وقت حمایت و پشتیبانی آن ها کوتاه مدت خواهد شد. سعی کنید تا درگیر موج تغییرات نشوید، مگر این که امواج به نفع تان باشند.

فال روزانه و طالع بینی روز شنبه ۳۰ فروردین ماه ۹۳
خرداد
مدتی است که تغییرات اساسی در یک رابطه آغاز شده اند تا رویکرد شما را درباره ی بیان احساسات تان اصلاح کنند. اگر معمولاً ترجیح می دهید که احساسات عمیق خود را کنار بزنید تا ناراحت تان نکنند، بدانید که اکنون این فرصت به شما داده شده تا عمیقاً خودتان را پرورش دهید و تقویت نمایید. زمان بیشتری را صرف کند و کاو زوایای پنهان هوشیاری کنید، زیرا جادوی واقعی از چشم ها پنهان است. اما به خاطر داشته باشید که نمی توانید وارد بحث های جدی شوید، مگر این که آن چه را در قلب تان می گذرد فاش کنید.

فال روزانه و طالع بینی روز شنبه ۳۰ فروردین ماه ۹۳
تیر
اگرچه معمولاً مشتاق هستید تا در دنیای غیر واقعی احساسات غوطه ور شوید، اما بدانید که این روزها ممکن است شخص دیگری یک قدم از شما جلوتر باشد. امروز علاقه ای ندارید که خودتان را درگیر ماجراهای دیگران کنید، به ویژه اگر خودتان به اندازه ی کافی درگیری های شخصی داشته باشید. اما راهی وجود دارد که می توانید بدون این که قدرت تان را از دست دهید با دیگران مهربان باشید و دل بسوزانید. اکنون زمان آن است که مرزهایی را برای خود مشخص کنید تا امانت و راستی و عاقلی و خوش فکری شما حفظ شود.

فال روزانه و طالع بینی روز شنبه ۳۰ فروردین ماه ۹۳
مرداد
امروز ممکن است سعی کنید تا هر طور شده چند برنامه ی هیجان انگیز را به برنامه های خود اضافه کنید، اما شاید برنامه ی فعلی شما اصلاً جای خالی نداشته باشد. متوجه خواهید شد که باید برای مدتی شادی و تفریح را کنار بگذارید و در روزهای پیش رو نقش مهمی را بر عهده بگیرید. اما بدانید که قرار است به سرزمین جدیدی قدم بگذارید و همین مساله جهت گیری مسیر را برای تان دشوار می سازد. امروز زمان برآورده کردن نیازهای شخصی نیست، بلکه باید خواسته های خود را به حداقل برسانید تا بتوانید به دیگران کمک کنید. نسبت به کسانی که نیزمند پشتیبانی شما هستند سوء نیت نداشته باشید. همین که مثبت نگری در پیش بگیرید همه چیز بهتر خواهد شد.

فال روزانه و طالع بینی روز شنبه ۳۰ فروردین ماه ۹۳
شهریور
برنامه های ناگهانی و از پیش تعیین نشده جهت شادی و تفریح ممکن است با برنامه ی فعلی شما در تضاد باشند، اما آگاه باشید که یک برنامه ی منسجم و سازماندهی شده دقیقاً همان چیزی است که ثبات لازم را به شما خواهد داد تا بتوانید اوقاتی را نیز به تفریح بگذرانید. ترتیب دادن برنامه های تفریحی در منزل ایده ی بسیار خوبی است، البته تا زمانی که به خواسته های همه توجه نشان دهید. اما اجازه ندهید که کسی شما را از دنبال کردن برنامه ای که دارید منصرف کند؛ فقط به کاری که می خواهید انجام دهید فکر کنید و از هنرمند درون تان بخواهید تا به کمک تان بیاید. وقتی دیگران ببینند که امروز اوقات خوشی را رقم زده اید با میل خودشان به شما خواهند پیوست.

فال روزانه و طالع بینی روز شنبه ۳۰ فروردین ماه ۹۳
مهر
برای مدتی خود را از قید برنامه ریزی های از پیش تعیین شده رها کنید. ممکن است دلایل قاطعی داشته باشید که توضیح می دهند چرا امروز باید در منزل بمانید، اما دیگران همگی تصمیم دارند که برای تفریح به بیرون از منزل بروند. دوست دارید که همراه جمع باشید، اما در حال حاضر برای تان خیلی سخت است که به ندای قلب تان گوش دهید. تصمیم دارید که به صورت کاملاً منطقی با این مشکل روبرو شوید، اما بهتر است که به احساسات تان هم توجه کنید. شاید برای دیگران عجیب به نظر برسد، اما باید کمی تنها باشید تا بتوانید تصمیم بگیرید که واقعاً دل تان می خواهد چه کار کنید.

فال روزانه و طالع بینی روز شنبه ۳۰ فروردین ماه ۹۳
آبان
امروز می توانید در مسیری که پیش می روید از سرعت خود بکاهید، اما باید بدانید که این کاهش سرعت همه چیز را سخت تر و پیچیده تر خواهد کرد. موضوع مهم امروز ممکن است حفاظت از اموال و دارایی های تان باشد، اما حواس تان را جمع کنید که این حفاظت فقط به خاطر ترس نباشد. در حال حاضر به ثبات نیاز دارید، پس احساسات تان را کنترل کنید تا انتظاراتی که دارید شما را به بیراهه نکشانند. هر چیزی می تواند اتفاق بیفتد؛ فقط باید امور ناگهانی را با آغوش باز بپذیرید.

فال روزانه و طالع بینی روز شنبه ۳۰ فروردین ماه ۹۳
آذر
امروز کسی هستید که حامل یک ماموریت است و چیزی نیست که بتواند شما را از وظایفی که خودتان تعیین کرده اید منحرف کند. اگر هدف مشخصی را تعیین کنید، می توانید مطمئن باشید که به آن می رسید و اصلاً مهم نیست که برای رسیدن به آن چه بهایی باید بپردازید. اما باید هوشمندانه عمل کنید و با احتیاط گام بردارید، زیرا ممکن است در شتابی که دارید احساسات کسی را خدشه دار کنید اما نه از روی عمد. شاید دیگران طوری رفتار کنند که انگار همه چیز خوب پیش می رود، اما بهتر است کمی وقت بگذارید تا همه چیز را با کسانی که دوست شان دارید مجدداً بررسی نمایید. موفقیت زمانی شیرین تر می شود که آن را با دیگران شریک شوید.

فال روزانه و طالع بینی روز شنبه ۳۰ فروردین ماه ۹۳
دی
ممکن است احساس کنید که دریچه ی فرصت های پیش رو به سرعت در حال بسته شدن است و شما هنوز به خاطر اقدامات و کمک هایی که کرده اید مورد توجه قرار نگرفته اید. به جای این که امروز منتظر این باشید که دیگران چه خواهند گفت، هر اقدامی که لازم است انجام دهید تا انتظارات خود را تغییر دهید. بهتر است برای مدتی کنار بکشید تا از نظر احساسی و عاطفی خودتان را تقویت کنید و سعی نکنید که موفقیت تان را در چنگ نظرات دیگران ببینید. وقتی حرف از موفقیت می شود تنها کسی که باید تحت تاثیر قرار بگیرد خودتان هستید.

فال روزانه و طالع بینی روز شنبه ۳۰ فروردین ماه ۹۳
بهمن
گاهی تجربه کردن کارهای گروهی می تواند به لذت بخش ترین کارها تبدیل شود، زیرا ویژگی های فردی شما با اهداف گروه درمی آمیزد.  ممکن است دیگران همه ی سعی خود را بکنند تا مجبورتان کنند که با نظرات آن ها موافقت کنید، اما باید سر حرف تان بمانید و برای تان مهم نباشد که این اقدام شما یعنی تک رَوی. ممکن است امروز به تصمیماتی که گرفته اید خیلی مطمئن نباشید، اما به نظر نمی رسد که این تصمیمات شما را از مسیر اصلی منحرف کنند. امروز بیش از هر زمان دیگری لازم است که به ندای قلب تان گوش دهید.

فال روزانه و طالع بینی روز شنبه ۳۰ فروردین ماه ۹۳
اسفند
امروز ممکن است که دوستان و خانواده دست از سر شما برندارند و مدام تلاش کنند تا شما را درگیر نزاع های شخصی کنند. خوشبختانه فعلاً و نیز در هفته های پیش رو این قدرت به شما داده شده تا بتوانید به درستی شرایط را بسنجید. اما نباید یک جانبه عمل کنید و فقط برای خلاص شدن از این وضعیت خودتان را کنار بکشید، زیرا این کار بعداً مشکلات جدی تری را به وجود خواهد آورد. بهتر است کمی در تنهایی فکر کنید تا بتوانید اولویت های جدیدی را مشخص کنید. بعد از این که چشم اندازتان را اصلاح کردید می توانید دوباره با دیگران ارتباط برقرار کنید و وقتی درگیر ماجرایی می شوید واقع گرا باشید.

پروردگـــارا !

با من کن و از من ساز آنچه خود اراده کنی

از اسارت نفس رهایم کن تا انجام اراده ات را بهتر توانم

مشکلاتم را بگیر تا پیروزی بر آنها شاهدی باشد برای کسانی که با قدرت تو و راه تو و عشق تو یاریشان خواهم داد

باشد که همیشه بر اراده تو گردن نهم (آمین)

47540

ساعت اسپرت طرح رولکس مارک Walar

اگر بدنبال یک ساعت شیک و زیبا با طراحی خلاقانه برای خود هستید.

 اگر میخواهید هدیه ای منحصر به فرد و غافلگیر کننده تهیه کنید،

اگر از مدهای تکراری خسته شده اید

و اگر برای روز های خاص به دنبال هدیه ای خاص هستید،

ساعت مچی اسپورت طرح رولکس را به شما پیشنهاد میکنیم.

ساعت مچی اسپورت طرح رولکس مارک WALAR

فوق العاده شیک و زیبا ویژه خانم ها و آقایان مشکل پسند

rolex 1 ساعت اسپرت طرح رولکس

قیمت :۲۵۰۰۰ تومان

info

47540

فرم دهنده سینه  M,I اصل ترکیه (SEAMLESS)
محصولی فوق العاده، ویژه خانم هایی
که به تناسب و فرم اندام خود اهمیت می دهند.

تهیه شده با بهترین جنس
بدون ایجاد حساسیت
محصول اصل و ارجینال کشور ترکیه

ارائه شده در سایز های S-M-L-XL-2XL
و رنگ های مشکی، سفید و کرم
انتخاب سایز و رنگ در مراحل فرم خرید صورت می گیرد.

 خـرید پستی >> قیمت فقـط : ۳۰۰۰۰ تـومان

info

fasele.gif

http://yasell.ir/upload/uc_264.gif

رخت آویز جادویی واندر هنگر (WONDER HANGER)

 با رخت اویز واندر هنگر لباسهای شما دیگر چروک نخواهد شد

 پکیچ شامل ۵ عدد رخت آویز جادویی واندر هنگر

 با این محصول حجم کمد لباستان را چندین برابر کنید

  شما میتوانید به وسیله این رخت آویز لباس های خود را به

  صورت طبقه بندی شده آویز نمایید تا از پراکندگی آنها جلوگیری شود

  این محصول همینک در شبکه های ماهواره ای به قیمت ۲۹۰۰۰ تومان در حال فروش هست

21619201 500x500 3 رخت آویز جادویی واندر هنگر

  خـرید پستی >> قیمت فقـط :۱۵۰۰۰تـومان

info

fasele.gif

هدیه ای زیبا و منحصر بفرد

 

خرید پستی » قیمت فقط : ۳۵٫۰۰۰ تومان 

info

وبگردی از بهترین مطالب کلیک نمایید :

دانلود آهنگ جدید 

دانلود مداحی جدید 

عکس پروفایل 

ارسال نظر

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

گالری عکس

سریال و فیلم

X بستن تبلیغات