فال روزانه و طالع بینی روز دوشنبه ۲۵ فروردین ماه ۹۳

مجموعه :فال روزانه

فال روزانه و طالع بینی روز دوشنبه ۲۵ فروردین ماه ۹۳

fal-roozane-www.iransit

فال روزانه و طالع بینی روز دوشنبه ۲۵ فروردین ماه ۹۳

فروردین
اول به احساسات دیگران توجه می کنید و بعد دست به عمل می زنید، همین توجه تصمیم گیری را مشکل می سازد، زیرا همه چیز را از زاویه های مختلف بررسی می کنید. حتی اگر با رویاهای تان هم نوا شده اید، هنوز ممکن است مطمئن نباشید که وارد عمل شوید. شاید فکر کنید که فرصت صبر کردن وجود ندارد، اما این احساس اشتباه به خاطر ضرورتی است که حس می کنید. کمی توقف کنید؛ انتخاب هایی را که دارید فعلاً ارزیابی نکنید و تصمیم نهایی را تا جایی که امکان دارد به بعد موکول کنید. در این مورد بسیار مهم است که پیش از حرکت به تحقیق بپردازید.

فال روزانه و طالع بینی روز دوشنبه ۲۵ فروردین ماه ۹۳
اردیبهشت
خصلت تان این گونه است که دوست دارید کارها را یک به یک در دست بگیرید و قدم به قدم انجام شان را به پیش ببرید. اما اکنون چیزهایی زیادی در جریان اند و متأسفانه نمی توانید تصمیم بگیرید که از کجا باید شروع کنید. بدانید که این تعویق مناسب امروز نیست، زیرا اگر امور اجتناب ناپذیر را به بعد بیندازید انجام شان سخت تر می شود. جرأت داشته باشید و به هر نقطه ای که می توانید پرش کنید. وقتی همه چیز در جای درست قرار می گیرد که دست از نگرانی بردارید و وارد عمل شوید.

فال روزانه و طالع بینی روز دوشنبه ۲۵ فروردین ماه ۹۳
خرداد
امروز ممکن است فکر کنید که می توانید از این که فرمان می برید و تعهدات تان را انجام می دهید لذت ببرید، اما بدانید که باید سخت تلاش کنید تا از موانعی که پیش روی تان قرار گرفته اند عبور کنید. حتی ممکن است فکر کنید که کسی جلوی پیشرفت تان را گرفته است، اما سریع نتیجه گیری نکنید و قبل از هر چیزی دلایل کافی برای اثبات چیزی که می گویید پیدا کنید. زمان را برای توجیه کردن این که چرا باید این طور و آن طور عمل کنید به هدر ندهید، در عوض بهتر است به سوی اهداف تان حرکت کنید. این چالش به شما فرصت می دهد تا خودی نشان دهید و بدرخشید.

فال روزانه و طالع بینی روز دوشنبه ۲۵ فروردین ماه ۹۳
تیر
شاید فکر کنید که می توانید خواسته ها و نیازهای همه را برطرف کنید، فقط برای این که می توانید موضوعات پیچیده را از زوایای مختلف بررسی کنید، اما چنین فکری کمی ساده لوحانه به نظر می رسد. شاید راه حل درست را ندانید، اما شاید امروز دقیقاً همان شخصی باشید که وساطت می کند و یک اختلاف جدی را سر و سامان می دهد. شاید تحت فشار قرار بگیرید و فکر کنید که باید از یکی از طرفین دفاع کنید، اما عدم بی طرفی همه چیز را پیچیده تر می کند. مرزهای دقیقی را برای خود تعیین کنید و بگذارید همه بدانند که پیش از این که آماده شوید نمی توانید تصمیمات تان را با دیگران در میان بگذارید.

فال روزانه و طالع بینی روز دوشنبه ۲۵ فروردین ماه ۹۳
مرداد
امروز تمایل دارید که اول نقشه های دیگران را درباره ی آینده بشنوید و بعد نقشه ی خودتان را مطرح کنید. متأسفانه مجبورید که تصمیم مهمی بگیرید، اما هرچه قدر هم به احساسات دیگران توجه کنید باز هم ممکن است این تصمیم موجب ناراحتی کسی شود. بهتر است خوشبینانه به همه چیز نگاه کنید، اما این خوش بینی به این معنی نیست که باید با نظرات همه موافقت کنید. تصمیمات خود را تا جایی که ممکن است با مهربانی و لطافت توضیح دهید و سپس با توجه به نمونه های موجود به پیش بروید.

فال روزانه و طالع بینی روز دوشنبه ۲۵ فروردین ماه ۹۳
شهریور
امروز بزرگ ترین قدرتی که دارید مهارت شما در تجزیه تحلیل است، به ویژه اگر کاری را که می خواهید شروع کنید ادامه ی کارهای گذشته باشد و نه یک کار کاملاً جدید. اما ممکن است یک نیروی درونی مانع تان شود و نتوانید به مرحله ی بعد وارد شوید. ممکن است ترس از شکست باعث شود که فکر کنید تلاش های تان بی نتیجه خواهند ماند، اما الآن زمان مناسبی برای ارزیابی مجدد مسیر نیست. فقط با اعتماد به نفس در مسیر فعلی حرکت کنید، شاید سرعت پیشرفت تان سریع تر از آن چیزی باشد که فکرش را می کنید.

فال روزانه و طالع بینی روز دوشنبه ۲۵ فروردین ماه ۹۳
مهر
با کسانی که خودخواهانه عمل می کنند نمی توانید مدارا کنید، اما کمی سخت است که بخواهید چیزی را که باید بدانند به آن ها بگویید. اما کار درستی نیست که بخواهید برای حفظ آرامش از ناراحتی خود چشم پوشی کنید. متأسفانه اگر امروز احساسات تان را بروز ندهید، حتماً دچار ضربه ی عاطفی می شوید. خبر خوب این است که با کمی باریک بینی و دقت در روابط اجتماعی می توانید از بروز مشکل جلوگیری کنید، به این ترتیب دیگر لازم نیست کسی را سرزنش کنید.

فال روزانه و طالع بینی روز دوشنبه ۲۵ فروردین ماه ۹۳
آبان
اگر نتوانید تصمیم بگیرید که از کجا شروع کنید همه چیز پیچیده می شود، حتی کارهای پیش پا افتاده. حقایق کاملاً روشن است، اما امروز مشغول دست و پنجه نرم کردن با مشکلات هستید، زیرا افکارتان در جهت مخالف در جریان اند. متأسفانه گیر افتاده اید و نمی توانید درست تصمیم بگیرید. بهترین راهکار این است که کمی صبر کنید تا همه چیز از آن چه هست روشن تر شود. در این مدت سعی کنید انعطاف پذیر باشید.

فال روزانه و طالع بینی روز دوشنبه ۲۵ فروردین ماه ۹۳
آذر
بیان صادقانه ی احساسات تان همیشه بهترین تدبیر بوده است، اما اگر امروز عشق و احساس واقعی تان را بروز دهید همه چیز خراب می شود. متأسفانه اگر احساسات تان را در نامه هم بنویسید فرقی نمی کند. احساسات تان آشفته اند و تصویر روشنی از آینده ندارید، اما شاید خودتان فکر کنید که این طور نیست. فقط انسان های کم هوش هستند که عجله می کنند، پس عاقل باشید و قبل از این که بگویید در فکرتان چه می گذرد چند روزی صبر کنید. در عوض سعی کنید انرژی خود را صرف نشان دادن خلاقیت های تان کنید.

فال روزانه و طالع بینی روز دوشنبه ۲۵ فروردین ماه ۹۳
دی
امروز ممکن است در یک نزاع خانوادگی نقش منفی داشته باشید یا شاید کسی پیدا شود که به شدت نیازمند مهارت های فرزندپروری شما باشد. اما بهتر است وقتی به حرف دل دیگران گوش می کنید بی طرف باشید. شاید خیلی فرصت نداشته باشید که گلایه های دیگران را بشنوید، اما از طرفی نمی توانید وقتی حرف می زنند به آن ها توجه نکنید. به دنبال معنی پشت کلمات هستید و نمی خواهید این فشارهای احساسی حواس تان را پرت کنند، اما این شرایط ممکن است پیشرفتی را که انتظارش را می کشیدید به خطر بیندازد.

فال روزانه و طالع بینی روز دوشنبه ۲۵ فروردین ماه ۹۳
بهمن
باید کارهایی را انجام دهید که قبلاً هرگز تجربه نکرده اید، اما خوشبختانه هیجان تجربه های جدید را دوست دارید. استعدادش را دارید و می توانید آن چه را می دانید با آن چه نمی دانید درهم آمیزید و شرایط را متعادل سازید. اما هنوز باید با احتیاط عمل کنید، در غیر این صورت اشتیاق تان را در طول مسیر از دست خواهید داد. احتمال خطا زیاد است، پس سستی نکنید. بی احتیاطی نوعی فراخواندن مشکلات است. از این جست و جوی جدید لذت ببرید، اما سر وقت به آن جا که باید باشید برگردید.

فال روزانه و طالع بینی روز دوشنبه ۲۵ فروردین ماه ۹۳
اسفند
آن قدر قوی هستید که می توانید با احساسات عمیق اطرافیان تان کنار بیایید، اما اگر بخواهید احساسات کس دیگری را با احساسات خودتان همگام کنید با چالش روبرو می شوید. دوست دارید برای کسانی که دوست شان دارید کاری انجام دهید، اما مطمئن نیستید که چگونه حس منفی درونی تان را بروز دهید. سعی کنید مرزهای شخصی را حفظ کنید، اما در عین حال یک دوست و همراه یاری دهنده باشید. اگر آن چه را در درون تان می گذرد با دیگران در میان بگذارید، می بینید که حس همدردی تان تاثیر بیشتری خواهد گذاشت.

پروردگـــارا !

با من کن و از من ساز آنچه خود اراده کنی

از اسارت نفس رهایم کن تا انجام اراده ات را بهتر توانم

مشکلاتم را بگیر تا پیروزی بر آنها شاهدی باشد برای کسانی که با قدرت تو و راه تو و عشق تو یاریشان خواهم داد

باشد که همیشه بر اراده تو گردن نهم (آمین)

47540

ساعت اسپرت طرح رولکس مارک Walar

اگر بدنبال یک ساعت شیک و زیبا با طراحی خلاقانه برای خود هستید.

 اگر میخواهید هدیه ای منحصر به فرد و غافلگیر کننده تهیه کنید،

اگر از مدهای تکراری خسته شده اید

و اگر برای روز های خاص به دنبال هدیه ای خاص هستید،

ساعت مچی اسپورت طرح رولکس را به شما پیشنهاد میکنیم.

ساعت مچی اسپورت طرح رولکس مارک WALAR

فوق العاده شیک و زیبا ویژه خانم ها و آقایان مشکل پسند

rolex 1 ساعت اسپرت طرح رولکس

قیمت :۲۵۰۰۰ تومان

info

47540

فرم دهنده سینه  M,I اصل ترکیه (SEAMLESS)
محصولی فوق العاده، ویژه خانم هایی
که به تناسب و فرم اندام خود اهمیت می دهند.

تهیه شده با بهترین جنس
بدون ایجاد حساسیت
محصول اصل و ارجینال کشور ترکیه

ارائه شده در سایز های S-M-L-XL-2XL
و رنگ های مشکی، سفید و کرم
انتخاب سایز و رنگ در مراحل فرم خرید صورت می گیرد.

 خـرید پستی >> قیمت فقـط : ۳۰۰۰۰ تـومان

info

fasele.gif

http://yasell.ir/upload/uc_264.gif

رخت آویز جادویی واندر هنگر (WONDER HANGER)

 با رخت اویز واندر هنگر لباسهای شما دیگر چروک نخواهد شد

 پکیچ شامل ۵ عدد رخت آویز جادویی واندر هنگر

 با این محصول حجم کمد لباستان را چندین برابر کنید

  شما میتوانید به وسیله این رخت آویز لباس های خود را به

  صورت طبقه بندی شده آویز نمایید تا از پراکندگی آنها جلوگیری شود

  این محصول همینک در شبکه های ماهواره ای به قیمت ۲۹۰۰۰ تومان در حال فروش هست

21619201 500x500 3 رخت آویز جادویی واندر هنگر

  خـرید پستی >> قیمت فقـط :۱۵۰۰۰تـومان

info

fasele.gif

هدیه ای زیبا و منحصر بفرد

 

خرید پستی » قیمت فقط : ۳۵٫۰۰۰ تومان 

info

وبگردی از بهترین مطالب کلیک نمایید :

دانلود آهنگ جدید 

دانلود مداحی جدید 

عکس پروفایل 

ارسال نظر

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

گالری عکس

سریال و فیلم

X بستن تبلیغات