فال روزانه و طالع بینی روز شنبه ۲۳ فروردین ماه ۹۳

مجموعه :فال روزانه

فال روزانه و طالع بینی روز شنبه ۲۳ فروردین ماه ۹۳

fal-roozane-www.iransit

فال روزانه و طالع بینی روز شنبه ۲۳ فروردین ماه ۹۳

فروردین
با ورود ماه به خانه پنجم خود و هماهنگی با سیاره مهم شما یعنی مریخ، امروز قدرت و توانایی زیادی بدست خواهید آورد و می توانید کارهای زیادی را به راحتی انجا دهید. با این نیرویی که دارید وسوسه می شوید که در کنار کار کردن مدتی نیز تفریح کنید اما این یک ایده خوب برای ارضاء نیروی اضافی خود نمی باشد. برای معضل و مشکلی که دارید کسی را مقصر ندانید و فقط عواقب کاری که انجام می دهید در نظر گرفته و کاری که احساس بهتری به شما می دهد را انجام دهید.

فال روزانه و طالع بینی روز شنبه ۲۳ فروردین ماه ۹۳
اردیبهشت
اگرچه امروز از بار مسئولیت هایی که دارید نمی توانید شانه خالی کنید اما بیشتر نگرانی شما مربوط به احساساتی است که با آن درگیر شده اید و کمتر به فکر کاری که درحال انجام دادنش هستید، می باشید.
قلب عاشق شما با عقل تان دچار درگیری و تضاد شده و همین امر موجب نگرانی شما شده است. حتی اگر تحریک به انجام کاری شدید، دلیلی وجود ندارد که کاری برخلاف خواسته تان انجام دهید. اجازه دهید احساسات و استرس هایی که دارید به اوج خود رسیده و سپس فروکش کند، آنگاه تصمیم خود را برای انجام دادن هرعملی که خواستید، اتخاذ کنید.

فال روزانه و طالع بینی روز شنبه ۲۳ فروردین ماه ۹۳
خرداد
دوست یا همکاری که دارید می تواند امروز را برای شما به یک روز پر مشغله تبدیل کند و این شما هستید که باید ببینید این وضعیت را دوست دارید یا خیر. با اینکه امروز در بهترین وضعیت خود قرار دارید، به راحتی میتوانید در صورت قرار گرفتن در موقعیتی که دوستش ندارید نشاط و شوخ طبعی خود را از دست بدهید. بهتر است انرژی خود را هدر ندهید و آن را برای روزهای آینده ذخیره کنید، چرا که در چند روز آینده به این انرژی نیاز خواهید داشت!

 فال روزانه و طالع بینی روز شنبه ۲۳ فروردین ماه ۹۳
تیر
شما به طور طبیعی فردی هستید که در مقابل احساسات دیگران، حساس بوده و همین امر باعث دشوار شدن عکس العمل نشان دادن شما، نسبت به کارهای دیگران شده است. با این حال احتمال دارد که که نسبت به یک موضوع و شرایطی دشوار،‌ پاسخی سریع و واکنشی تند نشان دهید. بهتر است صبر کنید و سپس واکنش نشان داده.
اعتماد به نفس بالایی که دارید می تواند منجر به بی پروایی و بی اعتنایی شما بشود و همین امر ممکن است مشکلات جدیدی را ایجاد کند، بدون اینکه مشکلات قبلی را برطرف کرده باشید!

فال روزانه و طالع بینی روز شنبه ۲۳ فروردین ماه ۹۳
مرداد
با تابیدن ماه به اولین خانه، که خانه شخصیت شماست،‌ امروز حس و شخصیت متفاوتی را درون خود احساس خواهید کرد. هرچند که دیگران نمی توانند حس و حال امروز شما را تشخیص دهند اما در درون خود احساسات عمیقی را خواهید داشت که هنوز به سطح بالاتر و ظاهری شما نرسیده است. از آنجا که افکار و احساس خود را با کسی در میان نگذاشته اید احساس سنگین بودن آنها را دارید. پس از سهیم کردن دیگران با افکار و احساسات تان، احساس سبکی خواهید کرد. در ضمن، دیگران درمورد شما قضاوت خود را خواهند کرد و نیازی نیست که برای نشان دادن شخصیت خود، بیش از پیش صحبت کنید.

فال روزانه و طالع بینی روز شنبه ۲۳ فروردین ماه ۹۳
شهریور
شما مایل نیستید که دیگران درمورد علایق و چیزهایی که دوست ندارید، اطلاعی داشته باشند. در شرایط فعلی این موضوع خوب است و به همین ترتیب عمل کنید. با این حال شما می توانید آرزو و خواسته های پنهان خود را بیان کنید اما مراقب باشید که با این کار موجب ناراحتی دیگران نشوید. با سکوت کردن نیز مشکلی حل نخواهد شد و حتی باعث پیچیده تر شدن مسائل خواهید شد. پس سعی کنید راهی پیدا کرده و احساسات خود را بیان کنید، بدون اینکه کسی را از خود برنجانید.

فال روزانه و طالع بینی روز شنبه ۲۳ فروردین ماه ۹۳
مهر
شما می خواهید محبت خود را به دوستان یا همکاران تان نشان دهید اما ترجیح می دهید این محبت را از راهی به دور از احساسات ابراز کنید. با این اتفاقات و بیان محبت خود به دیگران، آنها نیز سعی خواهند کرد که این لطف شما را با محبت بیشتری جبران نمایند. ممکن است شخصی واکنشی نشان دهد که شما را سردرگم کند و ندانید هدف او چه بوده است اما سرانجام شما احساس بهتری پیدا خواهید کرد.

فال روزانه و طالع بینی روز شنبه ۲۳ فروردین ماه ۹۳
آبان
شما امروز می توانید به اتفاقاتی که خارج از کنترل شماست به سرعت واکنش نشان داده و خودتان نیز از این کار لذت ببرید. شما این اعتقاد را دارید که می خواهید با جریانی که هم اینک بوجود آمده همراه باشید و اجازه دهید به پیش برود اما با حضور ماه در پنجمین خانه، کمی سخت است که انعطاف پذیری خود را حفظ نمایید. اگر حاضر شده که به یک دنیای ناشناخته وارد شوید، با کمال تعجب خواهید دید که خیلی از کارها به صورت خودکار انجام خواهند شد.

فال روزانه و طالع بینی روز شنبه ۲۳ فروردین ماه ۹۳
آذر
امروز در مذاکرات یا جلساتی که دارید، با شخصی روبرو خواهید شد که ایده های بسیاری دارد و با شما درمورد آنها صحبت خواهد کرد به طوریکه احساس سردرد خواهید کرد! و آرزو می کنید ای کاش می توانستم فرار بکنم! مهم نیست که چه تصمیمی خواهید گرفت اما شما می توانید مطالب بسیار با ارزشی را از تعاملات خود با دیگران بیاموزید و آنها را بکار ببرید.
هرچند که اطلاعات جدیدی که بدست می آورید جزئیات بی شماری دارد اما همین اطلاعات افق های جدیدی را پیش روی شما قرار خواهند داد.

فال روزانه و طالع بینی روز شنبه ۲۳ فروردین ماه ۹۳
دی
امروز هیچ چیزی ساده نخواهد بود؛ اگرچه شما میخواهید کار خود را انجام دهید اما فکر می کنید که نیازی نیست از تمام پیچ و خم هایی که وجود دارد عبور کرده و با کسی گفتگو کنید.
به طور مشخص شما ترجیح می دهید که از یک موضوع به موضوع دیگری بروید یا اینکه با افکار پوچ خود که کسی در آن حضور ندارد، سرگرم باشید! امروز به هیچ وجه زمان خوبی برای قضاوت کردن درمورد دیگران نیست.

فال روزانه و طالع بینی روز شنبه ۲۳ فروردین ماه ۹۳
بهمن
امروز کاملا انعطاف پذیر هستید اما موضوعی که ممکن است برای شما دردسر ایجاد کند، ترس شماست. به یاد داشته باشید که با سرکوب کردن ترس و نگرانی هایتان، چیزی بدست نخواهید آورد.
قبل از اینکه انرژی های منفی برای شما دردسرهای واقعی ایجاد کنند، بهتر است که با همسر یا دوست نزدیک خود درمورد نگرانی هایتان صحبت کرده و انرژی های منفی را دفع نمایید.

فال روزانه و طالع بینی روز شنبه ۲۳ فروردین ماه ۹۳
اسفند
امروز می خواهید با سخت کار کردن، همه را تحت تاثیر قرار دهید اما راه ساده تر این است که با گفتگو سعی کنید مشکلات را برطرف نمایید. ممکن است بین اهداف دور دست خود و نیازهایی که الان دارید، ناسازگاری بوجود بیاید و شرایط را برای تصمیم گیری سخت نماید. اکنون بهترین زمان برای ساکت بودن و تفکر کردن می باشد و بهتر است به ندای درونی خود گوش دهید.

 

 

پروردگـــارا !

با من کن و از من ساز آنچه خود اراده کنی

از اسارت نفس رهایم کن تا انجام اراده ات را بهتر توانم

مشکلاتم را بگیر تا پیروزی بر آنها شاهدی باشد برای کسانی که با قدرت تو و راه تو و عشق تو یاریشان خواهم داد

باشد که همیشه بر اراده تو گردن نهم (آمین)

47540

ساعت اسپرت طرح رولکس مارک Walar

اگر بدنبال یک ساعت شیک و زیبا با طراحی خلاقانه برای خود هستید.

 اگر میخواهید هدیه ای منحصر به فرد و غافلگیر کننده تهیه کنید،

اگر از مدهای تکراری خسته شده اید

و اگر برای روز های خاص به دنبال هدیه ای خاص هستید،

ساعت مچی اسپورت طرح رولکس را به شما پیشنهاد میکنیم.

ساعت مچی اسپورت طرح رولکس مارک WALAR

فوق العاده شیک و زیبا ویژه خانم ها و آقایان مشکل پسند

rolex 1 ساعت اسپرت طرح رولکس

قیمت :۲۵۰۰۰ تومان

info

47540

فرم دهنده سینه  M,I اصل ترکیه (SEAMLESS)
محصولی فوق العاده، ویژه خانم هایی
که به تناسب و فرم اندام خود اهمیت می دهند.

تهیه شده با بهترین جنس
بدون ایجاد حساسیت
محصول اصل و ارجینال کشور ترکیه

ارائه شده در سایز های S-M-L-XL-2XL
و رنگ های مشکی، سفید و کرم
انتخاب سایز و رنگ در مراحل فرم خرید صورت می گیرد.

 خـرید پستی >> قیمت فقـط : ۳۰۰۰۰ تـومان

info

fasele.gif

http://yasell.ir/upload/uc_264.gif

رخت آویز جادویی واندر هنگر (WONDER HANGER)

 با رخت اویز واندر هنگر لباسهای شما دیگر چروک نخواهد شد

 پکیچ شامل ۵ عدد رخت آویز جادویی واندر هنگر

 با این محصول حجم کمد لباستان را چندین برابر کنید

  شما میتوانید به وسیله این رخت آویز لباس های خود را به

  صورت طبقه بندی شده آویز نمایید تا از پراکندگی آنها جلوگیری شود

  این محصول همینک در شبکه های ماهواره ای به قیمت ۲۹۰۰۰ تومان در حال فروش هست

21619201 500x500 3 رخت آویز جادویی واندر هنگر

  خـرید پستی >> قیمت فقـط :۱۵۰۰۰تـومان

info

fasele.gif

هدیه ای زیبا و منحصر بفرد

 

خرید پستی » قیمت فقط : ۳۵٫۰۰۰ تومان 

info

وبگردی از بهترین مطالب کلیک نمایید :

دانلود آهنگ جدید 

دانلود مداحی جدید 

عکس پروفایل 

ارسال نظر

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

گالری عکس

سریال و فیلم

X بستن تبلیغات