فال روزانه و طالع بینی روز یکشنبه ۱۷ فروردین ماه ۹۳

مجموعه :فال روزانه

فال روزانه و طالع بینی روز یکشنبه ۱۷ فروردین ماه ۹۳

fal-roozane-www.iransit

فال روزانه و طالع بینی روز یکشنبه ۱۷ فروردین ماه ۹۳

فروردین
به نظر می رسد که همه چیز این قدر با سرعت اتفاق می افتد که شما حتی فرصت ندارید فکر کنید که چه کاری قرار است انجام دهید. به سختی می توانید حرف های تان با دیگری را کامل کنید یا کاری را به اتمام برسانید، زیرا ناگهان چیز جدید و کاملاً متفاوتی اتفاق می افتد. خوشبختانه استاد تصمیم گیری در لحظه هستید و می توانید خیلی سریع واکنش نشان دهید. امروز به نقشه و برنامه ریزی خاصی نیاز ندارید و همیشه می توانید بعداً تغییرات لازم را در آن ها اعمال کنید. به خودتان اجازه ی بودن و زندگی در لحظه را بدهید.

فال روزانه و طالع بینی روز یکشنبه ۱۷ فروردین ماه ۹۳
اردیبهشت
برای این که در یک رویداد گروهی شرکت نکنید مقاومت می کنید، زیرا نمی خواهید احساس کنترلی را که دارید از دست بدهید. می توانید آن قدر انرژی ذخیره کنید که دیگر هیچ چیز روی شما تاثیر نگذارد، اما ممکن است که دیگران فکر کنند کمی تنبل و کسالت آور هستید، زیرا نمی توانند اشتیاق شما را ببینند و حس کنند. اما بهتر است بیشتر فعالیت های امروزتان را به دنیای غیر مادی و خیالات محدود کنید و این اصلاً به معنی اتلاف وقت نیست، زیرا رویاهای امروزتان می توانند واقعیت های فردا باشند.

فال روزانه و طالع بینی روز یکشنبه ۱۷ فروردین ماه ۹۳
خرداد
ممکن است به خاطر آن چه پیش روی تان قرار گرفته کاملاً شگفت زده شوید، اما چیزی وجود دارد که هم زمان شما را به گذشته وصل می کند. ممکن است آینده حتی از همین لحظه ای که در آن هستید واقعی تر به نظر برسد. متأسفانه اجرای نقشه هایی که دارید دشوارتر از آن چیزی است که فکرش را می کنید. به جای این که سعی کنید تا همه ی متغیرها را مدیریت کنید، یک راهکار اساسی پیدا کنید و برای مدتی کنترل جزییات را کنار بگذارید. بر امواج سوار شوید و مقاومت نکنید، زیرا سازنده تر است و بدانید که جنگیدن برای حفظ وضعیت فعلی به نفع شما نیست.

فال روزانه و طالع بینی روز یکشنبه ۱۷ فروردین ماه ۹۳
تیر
ممکن است امروز احساس اضطراب و نگرانی داشته باشید، به ویژه اگر دوستان تان از شما انتظار داشته باشند که با آن ها کار گروهی انجام دهید، اما شما دوست داشته باشید که در عوض کمی استراحت کنید. حتی اگر بیشتر روز را در خانه سپری کنید، باز هم نمی توانید ذهن تان را بر اوضاع نا آرامی که در محل کار یا اطراف تان وجو دارد ببندید. خوشبختانه لزومی ندارد که بخواهید برای از بین بردن این فشار خیلی سریع دست به کار شوید. در عوض بگذارید که احساسات تان بالا و پایین شوند و تا زمانی که ناراحتی ها و فشارها فروکش نکرده اند هر گونه تصمیم گیری را به تعویق بیندازید.

فال روزانه و طالع بینی روز یکشنبه ۱۷ فروردین ماه ۹۳
مرداد
بیان احساسات تان دشوار به نظر می رسد. حتی اگر سعی کنید تا آن چه را در ذهن تان می گذرد با دیگران در میان بگذارید، زبان قادر به بیان احساساتی که تجربه می کنید نیست. ممکن است خشم حاصل از یک زخم احساسی قدیمی سر باز کند، اما نمی توانید به مدت طولانی در این فضای منفی باقی بمانید، زیرا فرصت هایی را که در پیش رو انتظارتان را می کشند می بینید. به جای این که درباره ی مشکل تان صحبت کنید، سعی کنید تا قدم به قدم زندگی تان را بهبود ببخشید. عمل کردن گویا تر از حرف زدن است.

فال روزانه و طالع بینی روز یکشنبه ۱۷ فروردین ماه ۹۳
شهریور
معمولاً اولویت اول تان این است که به حقایق اطراف تان نظم و ترتیبی بدهید و دوست ندارید که احساس تان نسبت به یک وضعیت پیچیده را بررسی و کنکاش کنید. می توانید از محدودیت های احساسی گذشته عبور کنید و به نقطه ی جدیدی پا بگذارید، زیرا تصمیم دارید که کارهای سخت و شدیدی را تجربه کنید. ممکن است دوستان تان به خاطر رفتارهای ناگهانی شما شگفت زده شوند، زیرا قبلاً با احتیاط بیشتری عمل می کردید. خواسته های تان را اعلام کنید و از این که از سوی دوستان تان مورد قضاوت قرار بگیرید ترس نداشته باشید. اجازه ندهید که این فرصت ویژه برای ایجاد تغییرات مثبت از دست تان برود.

فال روزانه و طالع بینی روز یکشنبه ۱۷ فروردین ماه ۹۳
مهر
برای بهتر کردن روابط تان باید بیشتر تلاش کنید، زیرا کنترل افکار و احساسات تان دشوار شده است. اما به هر حال هوشمندانه ترین راهکار این است که درهای ارتباط را به روی همه باز کنید. مراقب باشید؛ اگر عادت دارید که به بطالت وقت بگذرانید، ممکن است با کسی که فکر می کند باید طور دیگری عمل کنید مشاجره کنید. اما خیلی نگران انتظارات دیگران نباشید. هر کاری که از دست تان برمی آید انجام دهید تا انرژی خود را هم چنان در جریان نگه دارید. اما در عین حال مراقب خودتان هم باشید، یعنی حتی اگر لازم است اصلاً دست به هیچ کاری نزنید.

فال روزانه و طالع بینی روز یکشنبه ۱۷ فروردین ماه ۹۳

آبان
امروز تمایل دارید که آزادانه به بیان احساسات تان بپردازید، زیرا اصلاً نگران دریافت واکنش های شدید از سوی دیگران نیستید. اگر این کار را فقط برای شگفت زده کردن دیگران انجام می دهید ممکن است تعجب کنید، زیرا احتمال دارد که دیگران به راحتی احساسات شما را بپذیرند. اما آشکار کردن این ویژگی عجیب تان اشکالی ندارد، زیرا کاملاً متوجه هستید که چه کارهایی باید انجام بگیرند. وقتی به اندازه ی کافی کارآیی دارید و موثر هستید اشکالی ندارد که کمی هم عجیب و غریب باشید.

فال روزانه و طالع بینی روز یکشنبه ۱۷ فروردین ماه ۹۳
آذر
امروز ممکن است بسیار مشتاق به نظر برسید، زیرا تقریباً همه ی کارها را از صمیم قلب تان انجام می دهید. دیگران به سختی می توانند با شما کنار بیایند، زیرا مدام این طرف و آن طرف می روید تا تعهداتی را که دارید به انجام برسانید. با این که امروز در چرخش خلاقانه ای به سر می برید، اما ممکن است هنوز خودتان فکر کنید که دارید زمان را از دست می دهید. به خاطر داشته باشید که دیگران باید طبق برنامه پیش بروند، ولی شما می توانید کمتر به زمان بندی ها توجه کنید. کمی حساسیت در نهایت باعث به وجود آمدن هارمونی و تعادل می شود.

فال روزانه و طالع بینی روز یکشنبه ۱۷ فروردین ماه ۹۳
دی
امروز فرصت استراحتی را که نیاز دارید به شما می دهند، اما هنوز هم نمی توانید به راحتی کنار بکشید و از استراحت تان لذت ببرید. یک وضعیت آشفته و گیج کننده در منزل باعث می شود که دل تان هوای یک مکان آرام و آسوده را بکند، اما ممکن است وقتی این مکان به شما داده شد احساس کسالت کنید. به خاطر داشته باشید که دلیلی برای درست کردن ماجراهای جدید وجود ندارد. همه چیز بستگی به رفتار و رویکرد شما دارد؛ آرامش را در درون خودتان پیدا کنید تا حتی در میان آشفتگی ها نیز بتوانید آرامش داشته باشید.

فال روزانه و طالع بینی روز یکشنبه ۱۷ فروردین ماه ۹۳
بهمن
امروز ممکن است یک پیشرفت غیر منتظره ی فکری داشته باشید. ممکن است یک چیز تازه ای را از یک دوست نزدیک فرابگیرید که به شما کمک می کند تا بفهمید که دیگران چه قدر به مشارکت و همکاری شما اهمیت می دهند. اما به جای این که دست از کار بکشید و سرمست از تعریف و تمجیدها گردید، بهتر است خودتان را برای گام بعدی آماده کنید. این که مشتاقانه به دنبال بلند پروازی های خود هستید تحسین برانگیز است، اما اول کمی زمان بگذارید تا از دست آوردهای گذشته لذت ببرید.

فال روزانه و طالع بینی روز یکشنبه ۱۷ فروردین ماه ۹۳
اسفند
دنیای واقعی ممکن است خیلی مورد توجه تان نباشد، زیرا سرگرم خیالات تان هستید. خوشبختانه رویاپردازی های تان ممکن است به یک سفر معنوی تبدیل شود، البته اگر حاضر باشید تا از متعلقات و وابستگی های مادی دست بکشید. اما ممکن است که مشکلات مالی شما را از سرزمین خیالات به دنیای واقعی پایین بکشند. به تعهدات تان عمل کنید تا بتوانید در سریع ترین زمان ممکن رویاپردازی های تان را دنبال کنید.

پروردگـــارا !

با من کن و از من ساز آنچه خود اراده کنی

از اسارت نفس رهایم کن تا انجام اراده ات را بهتر توانم

مشکلاتم را بگیر تا پیروزی بر آنها شاهدی باشد برای کسانی که با قدرت تو و راه تو و عشق تو یاریشان خواهم داد

باشد که همیشه بر اراده تو گردن نهم (آمین)

47540

ساعت اسپرت طرح رولکس مارک Walar

اگر بدنبال یک ساعت شیک و زیبا با طراحی خلاقانه برای خود هستید.

 اگر میخواهید هدیه ای منحصر به فرد و غافلگیر کننده تهیه کنید،

اگر از مدهای تکراری خسته شده اید

و اگر برای روز های خاص به دنبال هدیه ای خاص هستید،

ساعت مچی اسپورت طرح رولکس را به شما پیشنهاد میکنیم.

ساعت مچی اسپورت طرح رولکس مارک WALAR

فوق العاده شیک و زیبا ویژه خانم ها و آقایان مشکل پسند

rolex 1 ساعت اسپرت طرح رولکس

قیمت :۲۵۰۰۰ تومان

info

47540

فرم دهنده سینه  M,I اصل ترکیه (SEAMLESS)
محصولی فوق العاده، ویژه خانم هایی
که به تناسب و فرم اندام خود اهمیت می دهند.

تهیه شده با بهترین جنس
بدون ایجاد حساسیت
محصول اصل و ارجینال کشور ترکیه

ارائه شده در سایز های S-M-L-XL-2XL
و رنگ های مشکی، سفید و کرم
انتخاب سایز و رنگ در مراحل فرم خرید صورت می گیرد.

 خـرید پستی >> قیمت فقـط : ۳۰۰۰۰ تـومان

info

fasele.gif

http://yasell.ir/upload/uc_264.gif

رخت آویز جادویی واندر هنگر (WONDER HANGER)

 با رخت اویز واندر هنگر لباسهای شما دیگر چروک نخواهد شد

 پکیچ شامل ۵ عدد رخت آویز جادویی واندر هنگر

 با این محصول حجم کمد لباستان را چندین برابر کنید

  شما میتوانید به وسیله این رخت آویز لباس های خود را به

  صورت طبقه بندی شده آویز نمایید تا از پراکندگی آنها جلوگیری شود

  این محصول همینک در شبکه های ماهواره ای به قیمت ۲۹۰۰۰ تومان در حال فروش هست

21619201 500x500 3 رخت آویز جادویی واندر هنگر

  خـرید پستی >> قیمت فقـط :۱۵۰۰۰تـومان

info

fasele.gif

هدیه ای زیبا و منحصر بفرد

 

خرید پستی » قیمت فقط : ۳۵٫۰۰۰ تومان 

info

وبگردی از بهترین مطالب کلیک نمایید :

دانلود آهنگ جدید 

دانلود مداحی جدید 

عکس پروفایل 

ارسال نظر





جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

گالری عکس

سریال و فیلم

X بستن تبلیغات